Nowy rok szkolny!

Drodzy Rodzice!

1.09.2023 r. ruszamy z nowym rokiem szkolnym 🙂 Dlatego przesyłamy garść informacji:
• prosimy, aby Rodzice/Opiekunowie nowoprzyjętych dzieci 3 i 6-letnich, którzy nie uczestniczyli w czerwcowym zebraniu, przybyli do placówki w dniach 21-25.08 w celu podpisania deklaracji uczęszczania dziecka do Gminnego Przedszkola im. Juliana Tuwima w Straszynie oraz uzupełnienia pozostałej dokumentacji;
• deklaracje uczęszczania dla dzieci kontynuujących naukę w naszej placówce będą czekać u nauczycieli grup między 1-8.09;
• do wypełnienia dokumentacji prosimy mieć przygotowany dowód tożsamości oraz najważniejsze dane: pesele obojga rodziców, pesel dziecka, nr konta bankowego oraz dane i nr dowodu ew. osób upoważnionych do odbioru dziecka;
• w tygodniu 4-8.09 odbędą się obowiązkowe zebrania grupowe, szczegółowy harmonogram udostępniony zostanie w przyszłym tygodniu na stronie internetowej oraz FB;
• listy z podziałem dzieci na grupy będą wywieszone na drzwiach głównych przedszkola pod koniec następnego tygodnia, o czym również poinformujemy przez stronę internetową oraz FB.

Prosimy o baczne śledzenie naszego profilu FB oraz strony, gdyż w najbliższym czasie będą udostępniane tam dodatkowe szczegóły i inne informacje.

Pozdrawiamy i do zobaczenia wkrótce :)!