Podaruj Uśmiech Dzieciom w Szpitalach – Dzień Pluszowego Misia

Drodzy Rodzice, zachęcamy do udziału w akcji charytatywnej pod patronatem Fundacji Mam Marzenie. Od kilku lat w listopadzie Fundacja Mam Marzenie  organizuje zbiórkę nowych  pluszowych  maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla małych pacjentów. Okazją do przeprowadzenia zbiórki jest obchodzony 25 listopada Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia – w tym dniu zebrane rzeczy w ramach zbiórki zostaną przekazane dzieciom  Ważne, aby zbierane były jedynie nowe maskotki, które mogą trafić na oddziały onkologiczne. Używane maskotki nawet uprane nie będą mogły trafić do dzieci. Oprócz nowych maskotek można również przekazywać gry planszowe, książki oraz materiały plastyczne, które będą przez kolejny rok wykorzystywane na zajęciach plastycznych. W naszym przedszkolu zbiórka potrwa do 22 listopada. Serdecznie dziękujemy za wsparcie wraz z Fundacją Mam Marzenie.