Home > KONKURS "PTASIA POEZJA" > „Ptasia Poezja” – ogłoszenie wyników VI edycji miedzyprzedszkolnego konkursu recytatorskiego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Dzieciom, Rodzicom i Nauczycielom z przedszkoli i szkół gminy Pruszcz Gdański za udział w kolejnej edycji recytatorskigo konkursu organizowanego przez nasze przedszkole. W tym roku konkurs miał charakter cyfrowy. Podajemy wyniki konkursu: w kategorii wiekowej 5 latki: I miejsce Antonina Komar; II miejsce Piotr Trzeciak; III miejsce Helena Okurowska; wyróżnienie Lena Kopania. W kategorii wiekowej 6 latki: I miejsce Agata Kijak; II miejsce Julia Matera; III miejsce Piotr Nowak; wróżnienie Lilianna Świtek. Wszystkim bioracym udział GRATULUJEMY!!!