Home > OGÓLNE > UNICEF – Prezenty bez pudła

Drodzy Rodzice,
nasze przedszkole włączyło się do akcji UNICEF-u „Moc prezentów z UNICEF” – Prezenty bez Pudła.
Prezenty bez Pudła, to produkty humanitarne (np. szczepionki, mydło, mleko terapeutyczne) oraz inne rzeczy (np. ubrania, plecaki, piłki, plecaki, rowery) dostarczane przez UNICEF najbardziej potrzebującym dzieciom i ich rodzinom. Zachęcamy Państwa do obejrzenia z dziećmi poniższych filmików i następnie zachęcamy do wspólnej rozmowy na tematy: 
pomoc humanitarna – https://www.youtube.com/watch?v=Zx-HR9G-y_0&ab_channel=UNICEFPOLSKA
przekazywanie darów – https://www.youtube.com/watch?v=tmSnWlv1R0I&ab_channel=UNICEFPOLSKA

Prezenty bez Pudła to oryginalny sposób na wsparcie działań UNICEF-u. Każda pomoc jest ważna. Każde wsparcie się liczy.  Drodzy Rodzice, wystarczy, że wejdziecie na stronę prezentybezpudla.pl, wspólnie z dzieckiem wybierzecie produkt, za który następnie zapłacicie i…gotowe. UNICEF zajmie się resztą 😀

Z góry dziękuję za Państwa zaangażowanie!Pamiętajmy  – DOBRO WRACA ♥♥♥ 
Koordynator akcji w przedszkolu
Monika Dawidowska