Home > WRÓBELKI > Bal Jaskiniowców – Wróbelki

Bal karnawałowy to zawsze dobra zabawa. Bal jaskiniowców to podwójna frajda. Oprócz tradycyjnych tańców ze skoczną muzyką odbyły się tańce przy „ognisku”. Dzieci poznały koleżankę z czasów dinozaurów – dziewczynkę o imieniu Roo, która przygotowała nie lada atrakcje. Odbył się konkurs sprawności w przyciąganiu kości, karmienie z zamkniętymi oczami, walka na maczugi, przedzieranie się przez prehistoryczny las, malowidła naścienne, zjadanie marchewki oraz wybór króla i królowej balu. Nie sposób wybrać zwycięzcę. Decyzja była więc jednogłośna – medale dla wszystkich!! Tyle, że medale powinni dostać rodzice – spisaliście się – charakteryzacja na najwyższym poziomie:))) Za dekoracje dziękujemy Nadii, a poczęstunek zawdzięczamy Wam Kochani – fundusze RR.