Home > JASKÓŁKI > Jaskółki – projekt o emocjach
Grupa Jaskółki z Gminnego Przedszkola im. Juliana Tuwima w Straszynie melduje wykonanie trzeciego modułu w ramach Międzynarodowego projektu Emocja.  Na początku zajęć oznaczaliśmy to, jak się czujemy – żeby nie było za łatwo to podpisy były w języku angielskim 🙂 Prawdziwa burza mózgów spowodowała, że przypomnieliśmy sobie, jakie słowa mają moc, a jakich słów należy unikać i dlaczego. Natomiast „Bajka o ciepłym i puchatym” to był strzał w 10! Dzieci słuchały w takim skupieniu… Chwilo trwaj 🙂 W magicznym pudełku schowało się zimne i kolczaste – tylko nieliczni odważyli się ścisnąć go w dłoni … 
W naszej doniczce wykiełkował kwiatek pięknych słów – codziennie go pielęgnujemy i czekamy, aż pąki rozkwitną 🙂 A na koniec dzieci przygotowały medale wdzięczności – to były magiczne zajęcia!