Home > KONKURS "PTASIA POEZJA" > Wyniki konkursu „Ptasia poezja”

Witamy,

Z przyjemnością informujemy, iż Cyfrowy Konkurs Recytatorski pt. „Ptasia Poezja” (V Edycja) został rozstrzygnięty. Na wstępie bardzo dziękujemy wszystkim placówkom, dzieciom, rodzicom oraz nauczycielom za udział i zaangażowanie w tę niecodzienną formę konkursu recytatorskiego. Tym bardziej cieszy nas tak duża ilość nadesłanych zgłoszeń. Jak samo Jury przyznało, tegoroczne występy były naprawdę na bardzo wysokim poziomie i niezwykłą trudność stanowiło ocenienie ich oraz wyłonienie zwycięzców.

Z ogromną satysfakcją ogłaszamy wyniki:

Grupa wiekowa 5-latki:
I miejsce: Agata G. (Publiczne Przedszkole Tik-Tak w Straszynie) oraz Weronika K. (Publiczne Przedszkole Rodzinne Rotmanka)
II miejsce: Lev S. (Publiczne Przedszkole Rodzinne Rotmanka)
III miejsce: Julia M. (Gminne Przedszkole im. Juliana Tuwima w Straszynie)
Wyróżnienia: Paulina D. (Szkoła Podstawowa w Przejazdowie), Alicja K. (Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Wiślince), Marcelina L. (Gminne Przedszkole im. Juliana Tuwima w Straszynie)

Grupa wiekowa 6-latki:
I miejsce: Laura S. (Publiczne Przedszkole Tik-Tak w Straszynie)
II miejsce: Rozalia M. (Gminne Przedszkole im. Juliana Tuwima w Straszynie)
III miejsce: Anna G. (Publiczne Przedszkole Tik-Tak w Straszynie)
Wyróżnienia: Kornelia M. (Publiczne Przedszkole w Borkowie), Oskar P. (Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Grudnia ’70 w Łęgowie), Adrianna R. (Publiczne Przedszkole w Borkowie), Jaśmina R. (Publiczne przedszkole w Borkowie).

Gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za włożony trud w przygotowania oraz wspaniałe występy.

Nagrody wraz z dyplomami oraz podziękowaniami niedługo dostarczymy do placówek.

Pozdrawiamy serdecznie,
Gminne Przedszkole im. Juliana Tuwima w Straszynie”