Archiwum miesiąca: luty 2022

Sójki – zawód malarza

Celem zajęć było poznanie zawodu malarza – rzemieślnika, który maluje ściany i malarza – artysty, który maluje obrazy. Na zajęciach zobaczyliśmy w jaki sposób, mieszając podstawowe kolory, możemy stworzyć inne.

Sójki – Dzieciaki Mleczaki

Sójki realizowały projekt „Dzieciaki Mleczaki” na temat mleka i jego przetworów.
Głównym celem był wzrost świadomości dzieci na temat roli mleka i produktów mlecznych w ich diecie. Dzieci poprzez zabawę i wspólne wykonanie prac dowiedziały się jak prawidłowo kształtować nawyki żywieniowe.

Sójki – Tłusty Czwartek

Sójki- Tłusty czwartek.
Dzień jak co dzień – cóż za bzdura! Dziś w przedszkolu pączków góra. Małe pączki, duże pączki, dziś po nie sięgają rączki. I kalorii nikt nie liczy… Cóż za święto, czy ktoś wie? Tłusty czwartek ! Cieszmy się!

Sikorki – Dzień Kota

Bawiliśmy się w wystawę kotów i poznaliśmy rasy kotów. Uczyliśmy sie jak należy dbać o zwierzęta domowe i wyswietlalam zwierzęta dzieci. Na koniec dzieci wykonały samodzielnie maskę kota

Sójki – Unihokej

Gimnastyka to nie tylko ćwiczenia to także sporty drużynowe. Dzisiaj grupa Sójek uczyła się gry w unihokeja. Unihokej to gra bezpieczna, wyzwalająca wiele emocji i dająca graczom dużo przyjemności. Sójki świetnie sobie radziły a przy tym super się bawiły!