Archiwum miesiąca: styczeń 2018

Kosy Dzień Babci i Dziadka.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z grupy Kosy wykonały przedstawienie Jasełkowe. Zaśpiewały piękne piosenki dla Babci i Dziadka. Serdeczne życzenia złożyły poprzez recytację wierszy. Wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki. Dziękujemy bardzo za przybycie wszystkim Babciom i Dziadkom. Grupa Kosy wraz z wychowawcami. 😁

Dzień Babci i Dziadka – Wróbelki.

24,01.2018 z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci wystawiły Jasełka i zaśpiewały piosenkę przygotowaną dla przybyłych gości. Dzieci podarowały drobne upominki, a później był poczęstunek. Jeszcze raz życzymy naszym kochanym babcią i dziadkom wszystkiego najlepszego.

Miary i długości – Kosy.

Kosy na ostatnich zajęciach bawiły się kołami pomiarowymi mierniczymi. Mierzyły długość dywanu, swoją wysokość  a na zakończenie była zabawa klockami zadanie polegało na stworzeniu budowli jak najdłuższej albo najwyższej.

Kosy – Dzień Kubusia Puchatka.

Z okazji Dnia Kubusia Puchatka dzieci dowiedziały się,  co zainspirowało autora  książki  Kubusia Puchatka do napisania pierwszych przygód  Misia i jego przyjaciół. Kosy z zaciekawieniem wysłuchały bajki o Kubusiu Puchatku.