Archiwum miesiąca: wrzesień 2017

Pierwszy ząb – Skowronki.

No cóż…., no i się zaczęło…. Pierwszy ząbek  w tym roku wypadł zaskakująco szybko. Julka była dzielna i dała przykład kolegom i koleżankom  w grupie – przecież to nic strasznego stracić ząbka na kanapce.  Szybko i bezboleśnie. Ot i cała tajemnica wypadających zębów.

Dzień Wilgi – Skowronki.

08.09.2017 Skowronki pofrunęły złożyć życzenia swoim  sąsiadom. Przygotowały dla Wilg serduszkową niespodziankę, z najlepszymi życzeniami oraz obietnicą pomocy w razie nagłej potrzeby młodszych kolegów.

Gdańska Akademia Przedszkolaka – Stocznia i Stoczniowcy, Skowronki.

25.09.2017 po raz kolejny odwiedził nas Pan Andrzej. Zachwycił dzieci opowieścią o stoczni, Solidarności i wolności. Jednak dzieci najbardziej przeżywały własną pracę podczas budowania statku. Spawacze, dźwigowi i monterzy – to zawody w które musiały się tym razem wcielić nasze Skowronki. Poradziły sobie znakomicie. Wszystkie statki zostały skompletowane w zaskakującym tempie.