Archiwum miesiąca: listopad 2016

Opłaty za grudzień

SZANOWNI PAŃSTWO,

W ZWIĄZKU Z KOŃCEM ROKU BUDŻETOWEGO ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ O UREGULOWANIE NALEŻNOŚCI ZA PRZEDSZKOLE (WYŻYWIENIE I POBYT), ZA MIESIĄC GRUDZIEŃ, DO DNIA 12 GRUDNIA 2016 ROKU.

DZIĘKUJEMY! 🙂

Uwaga, konkurs!!!

Drodzy Rodzice !!!

Nasze przedszkole bierze udział w konkursie ekologicznym pt: „Baw się zdrowo”. Prosimy o głosowanie!!!!!
Głosowanie na prace konkursowe rozpocznie się w dniu
24 listopada 2016 r. o godzinie 12:00 i będzie trwało do godziny 22:00 dnia 28 listopada 2016 r.

Na prace konkursowe może głosować każda osoba będąca zalogowanym użytkownikiem serwisu Buliba.pl.
Głosowanie odbywa się każdego dnia w godzinach od 7:00 do 22:00.
Aby mieć szansę na wygranie nagród dla głosujących wystarczy głosować codziennie po zalogowaniu na ulubione prace konkursowe.
Każdego dnia jedna osoba może oddać 3 głosy na 3 różne prace.
Im więcej oddanych głosów, tym większa szansa na wygraną! Do wygrania 127 wspaniałych nagród dla głosujących!

Zgłaszanie nieobecności dziecka

Drodzy Państwo,

nieobecność dziecka w przedszkolu prosimy zgłaszać osobiście u pań nauczycielek, mailem, telefonicznie lub pisemnie z osobistym podpisem.

Jeżeli zgłaszacie Państwo nieobecność dziecka – nie zostają zamówione posiłki. Prosimy zatem nie przyprowadzać dziecka w dni, w które zgłoszona została nieobecność, ponieważ nie ma dla niego wtedy posiłku, lub poinformować o obecności w odpowiednim czasie.

Przykład:
Zgłaszacie Państwo nieobecność od wtorku do piątku. Dziecko czuje się lepiej. Zatem powiadamiacie Państwo najpóźniej do czwartku, do godz. 9:00, że dziecko będzie obecne w piątek. Wówczas zostanie zamówiony posiłek na piątek.

Wzór zgłaszania nieobecności dziecka mailem (adres e-mail przedszkola: przedszkole_straszyn@wp.pl)

Potrzebne informacje, które muszą być zawarte Wzór
Imię i nazwisko dziecka Piotr Nowak
Grupa Jaskółki
Okres nieobecności dziecka w przedszkolu 12-16.09.2016
Imię i nazwisko rodzica Marta Nowak

Konkurs recytatorski „Ptasia poezja – czyli świat ptaków widziany oczami poetów” – finał (cd.)

W naszym przedszkolu 22-go listopada odbył się konkurs recytatorski „Ptasia poezja – czyli świat ptaków oczami poetów”. Wybór laureatów był bardzo trudny, gdyż wszystkie prezentacje były na wysokim poziomie. Dzieci pięcioletnie z naszego przedszkola reprezentował Aleksander z Sikorek. Sześciolatki – Maciek z Jaskółek. Czterolatki reprezentowała Karolina z Sójek (gratulujemy pierwszego zajęcia pierwszego miejsca w grupie 3- i 4-latków). Jeszcze raz brawa dla uczestników! 🙂