ZEBRANIA Z RODZICAMI.

Drodzy Rodzice,

Przedstawiamy terminy zebrań grupowych z nauczycielkami:

5.09 godzina 17:00 – grup Sikorki i Wróble

6.09 godzina 17:00 – grupa Bociany i Skowronki

7.09 godzina 17:00 – grupa Jaskółki i Kosy

8.09 godzina 17:00 – grupa Sójki i Wilgi.

Przewidywany czas spotkań – do 2 godzin. Obecność obowiązkowa. Podczas zebrań przekazane zostaną Państwu najważniejsze informacje dotyczące organizacji i pracy grup oraz przedszkola.Ponadto 8.09 na godzinę 17.45 zapraszamy przewodniczących Rady Rodziców z roku szkolnego 2021/2022, a o godzinie 18.15 odbędzie się zebranie nowej Rady Rodziców, na które już zapraszamy wybranych przewodniczących każdej grupy.

Bardzo prosimy Rodziców, szczególnie naszych nowych wychowanków, o zabieranie ze sobą dowodów osobistych w przypadku potrzeby okazania ich przy odbiorze dziecka. W jutrzejszym dniu (1 września) otrzymają Państwo ważne dokumenty przedszkolne, takie jak przykładowo karta informacyjna. Uzupełnione druki, należy jak najszybciej dostarczyć z powrotem do wychowawców grup. Do tego czasu, wszelkie ważne dane jak np. upoważnienie do odbioru, kwestie zdrowotne dziecka, uprzejmie prosimy tymczasowo zawrzeć na oddzielnej kartce i przekazać nauczycielowi prowadzącemu. Aby upoważnić inną, pełnoletnią osobę do odbioru dziecka z przedszkola należy podać imię i nazwisko oraz numer dowodu osobistego wskazanej osoby.

Do „Wyposażenia Przedszkolaka” (lista rzeczy dostępna na stronie internetowej pod adresem: https://przedszkolestraszyn.pruszczgdanski.pl/?page_id=11708), można dodatkowo dołączyć pastę, kubek oraz szczoteczkę do zębów.

Do zobaczenia już jutro!

INFORMACJE – PIERWSZY DZIEŃ W PRZEDSZKOLU.

Drodzy Rodzice.

Wielkimi krokami zbliżamy się do pierwszego dnia nowego roku przedszkolnego. Dlatego serdecznie zapraszamy dzieci oraz Państwa w nasze progi już w najbliższy czwartek, 1.09.2022.

W tym roku pracujemy od godziny 7.00 do godziny 17.00. Prosimy o przybycie najpóźniej do godziny 8.30. W odpowiedzi na Państwa zapytania, informujemy, iż nie mamy uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego, tylko rozpoczynamy pracę już w normalnym trybie.

Zapraszamy wszystkich naszych wychowanków do przedszkola wejściem głównym (na którym będą wywieszone listy dzieci z podziałem na grupy). Rodzice 3-latków przyprowadzają i odbierają maluchy z sali (Bociany/Skowronki). Podobnie jak w poprzednich latach, pozostałe dzieci żegnają się z rodzicami w przedsionku przedszkola i z pomocą Pań woźnych przechodzą do swoich sal.

Przypominamy i prosimy o zapoznanie się oraz przygotowanie na pierwsze dni „Wyposażenia Przedszkolaka”. Lista potrzebnych rzeczy dostępna jest na naszej stronie internetowej w „Kąciku dla Rodziców”:https://przedszkolestraszyn.pruszczgdanski.pl/?page_id=11708Pozostałe ważne informacje oraz terminy zebrań grupowych zostaną zamieszczone na naszej stronie internetowej (zakładka aktualności, „Kącik dla Rodziców”) oraz fb 31.08.Do zobaczenia już wkrótce

🙂

@naukoweplacezabaw #misjagramywzielone #naukowewyzwania

Zobaczcie, jaką szaloną krowę spotkaliśmy na łące – Zadanie Nr 13 z 15

Nagrajcie teledysk/Zaśpiewajcie ulubioną piosenkę …

@naukoweplacezabaw #misjagramywzielone #naukowewyzwania

Mamy nadzieję, że Eugeniuszowi spodoba się kolejne wykonane przez nas zadanie.

Zadanie Nr 12 z 15 – Sesja zdjęciowa w naturze. Było cudownieee 🙂 Na dodatek pewna pani, która mieszka nad rzeczką przyszła do nas z królisią – MIMI. Każdy z nas mógł ją pogłaskać. Zobaczyliśmy też, gdzie śpi Mimi i co zajada. Zdjęć nie możemy wstawić, ale było to dla nas niezwykłe przeżycie ♥

@naukoweplacezabaw

#misjagramywzielone #naukowewyzwania

Zadanie Nr 3 z 15 – Puszczanie baniek mydlanych 

To zadanie wbrew pozorom nie było wcale takie łatwe. Okazało się, że dzieci z naszej grupy były tak podekscytowane, że w ferworze zabawy połowa płynu wylała im się na trawę 🙂 Na szczęście mieliśmy spore zapasy. Niektórzy zaś posmakowali „bańkowego” płynu. Co do pyszności – zdania były podzielone 🙂