Home > KONKURS "PTASIA POEZJA" > V edycja Konkursu recytatorskiego – „Ptasia poezja”

Serdecznie zapraszamy dzieci oraz rodziców do wzięcia udziału w V Edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego, w tym roku pod hasłem „Ptasia poezja”.
Z uwagi na panujący stan pandemii oraz wszystkie procedury i obostrzenia, które mu towarzyszą, konkurs przyjął w tym roku formę cyfrową. Oznacza to, iż zamiast tradycyjnych występów uczestników podczas wspólnego spotkania, prezentacje utworów przygotowanych przez dzieci utworów odbędą się w ich salach przedszkolnych, a cały występ zostanie nagrany w formie filmiku przez nauczyciela (jedynie w przypadku kwarantanny lub zawieszenia zajęć nagranie może nadesłać rodzic). Samo przygotowanie (tzn. nauka tekstu, sposób recytacji, gest sceniczny, strój), podobnie jak w poprzednich latach, jest przygotowywane przez rodziców. Oprócz nadesłania nagrania na adres mailowy: gps.konkursy@wp.pl, należy uzupełnić załączone w wiadomości dokumenty – nauczyciel formularz zgłoszeniowy, rodzic – oświadczenie. Na nagrania oraz zgłoszenia czekamy do 26.11. Wszystkie szczegóły organizacyjne oraz zasady zawarte są w regulaminie.

Regulamin – Konkurs recytatorski cyfrowy Ptasia poezja

Formularz Zgłoszeniowy (Nauczyciel) – Konkurs recytatorski cyrfowy Ptasia poezja

Oświadczenie (Rodzic) – Konkurs recytatorski online Ptasia poezja