Home > JASKÓŁKI > MasterChef – Jaskółki

W dniu 24.05. Jaskółki brały udział w przedszkolnej edycji MasterChefa. Pracowały w zespołach czteroosobowych tworząc zdrowe kanapki. Każdy zespół wykazał się pomysłowością: Pierwszy zespół opracował bardzo kolorowe bogate w witaminy kanapki. Drugi zespół nie mogąc zdecydować się jakie wybrać produkty tworzył kreatywne kanapki z ogórkami, gdyż tylko te produkty udało im się zdobyć w wymaganym czasie. W trzecim zespole praca szła szybko w wymaganym czasie przygotowali własne kanapki nadziane szaszłykowymi kombinacjami i wspólną sałatkę warzywną z oliwkami. Czwarty zespół to mistrzowie typowych znanych nam kanapek, które zrobili z precyzją. Dzieci były z siebie bardzo dumne, zjadły ze smakiem swoje kanapki, no i oczywiście wszyscy dostali drobny upominek za udział. Było radośnie , twórczo i smacznie.