Archiwum miesiąca: lipiec 2019

Skowronki – dzień Rodziny.

27.05.2019 Skowronki uszczęśliwiły swoich rodziców wiosennym przedstawieniem. Wyglądaliśmy przepięknie, wystąpiliśmy cudnie i uznajemy występ za udany. Uroczystość zwieńczyły upominki, słodki poczęstunek, buziaki oraz uściski.

Skowronki – sprintem do maratonu.

Skowronki jak całe nasze przedszkole wzięły udział w akcji „Sprintem do maratonu”. Szczęśliwie się złożyło, że biegliśmy pierwsi i wszystkie nasze dzieci zadowolone dotarły na metę – przecież byliśmy pierwsi. Hip, hip, hura!!! A potem już tylko leniwy, zasłużony odpoczynek.

Skowronki – zajęcia koleżeńskie z Kosami.

Skowronki ucieszyły się bardzo z wizyty starszych kolegów z grupy Kosy. Nasze dzieci wysłuchały czytanej przez starszaki opowieści o „Brzydkim kaczątku”. Była to również okazja do rozmowy i zabaw na temat wyglądu i emocji związanych z mówieniem przykrości. Kosy – serdecznie dziękujemy, było nam niezmiernie miło. Też już chcemy umieć czytać…

Skowronki – gniazdka.

Dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionej pani z przedszkola, która porządkując ogród i wycinając chore rośliny zauważyła opuszczone zwitki. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć jak misternie wite są gniazdka ptaszków. Jako Skowroneczki zastanawialiśmy się jaki ptaszek mógł zamieszkiwać w tak starannie przygotowanym legowisku.

Skowronki – zajęcia koleżeńskie z Wigami.

Skowronki z kolegami z grupy Wilgi zajęli się malowaniem mur-artu. Muru nie było, był płot ale to dla nas żadna przeszkoda. Zabawa udana i to się liczy. Wszyscy mali i wielcy artyści chcieli pochwalić się swoim dziełem. Tylko jeden Skowronek miał w tym czasie inne zajęcie. Ustawić się do zdjęcia ze wszystkimi to nie sztuka. Sztuką jest obrać odpowiednią pozę i dać się sfotografować. Tak nam podobały się malowidła, że przenieśliśmy pracę również na przedszkolną podłogę. Hmm… dosłownie na podłogę.