Home > 2019 > Maj

MasterChef – Jaskółki

W dniu 24.05. Jaskółki brały udział w przedszkolnej edycji MasterChefa. Pracowały w zespołach czteroosobowych tworząc zdrowe kanapki. Każdy zespół wykazał się pomysłowością: Pierwszy zespół opracował bardzo kolorowe bogate w witaminy kanapki. Drugi zespół nie mogąc zdecydować się jakie wybrać...

Wilgi – Sprintem do Maratonu

Grupa Wilgi wzięła udział w V Ogólnopolskim Maratonie dla Przedszkolaków pt. „Sprintem do Maratonu” organizowanym przez Bliżej Przedszkola. Dzieci biegły na naszym boisku przy przedszkolu. Każde dziecko dostało swój indywidualny numer na koszulkę. Na zakończenie każdy otrzymał medal.

Konkurs z „Pierwszej Pomocy”

Nasze przedszkole uczestniczyło w konkursie „Przedszkolak chociaż nie duży to pomocą zawsze służy” organizowanym przez Przedszkole Tik -Tak. Reprezentowała nas dumnie czteroosobowa grupa dzieci. Podczas konkursu dzieci zaprezentowały swoją wiedzę i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy. Dziękujemy bardzo.