Archiwum miesiąca: listopad 2018

Straż Gminna – Jaskółki

We wtorek 27.11. odwiedził nas pan ze Straży Gminnej. Podczas spotkania utrwaliliśmy sobie wiedzę na temat bezpieczeństwa na drogach, chodnikach w samochodzie. Ćwiczyliśmy pozycję bezpieczną podczas ataku psa. Na koniec każdy otrzymał odblask żeby być widocznym na drodze, a panu wręczyliśmy podziękowanie w imieniu całego przedszkola.

Cyfra 7 – Kosy

Dzieci poznały cyfrę 7. Liczyliśmy palce, przedmioty. Dzieci układały cyfrę 7 z włóczki oraz z koralików. Dzieciom tak spodobały się zajęcia, że pobawiliśmy się w układanie przedmiotów, zwierząt z łańcucha z koralików. Reszta grupy odgadywała, co to jest?

Szyjemy książki sensoryczne- Jaskółki

W drugiej połowie listopada w ramach zajęć kreatywnych Jaskółki  szyły książki sensoryczne.
Z radością przyznajemy,ze choć dzieci robiły to pierwszy raz sprawność ich szycia była dla nas miłym zaskoczeniem.
Książki będą w naszej biblioteczce możliwe do oglądania dla wszystkich zainteresowanych dzieci.