Gminne Przedszkole im. Juliana Tuwima w Straszynie

Nasz blog

Przeczytaj o tym co się dzieje u nas w grupach oraz w całym przedszkolu.

Rekrutacja 2024/2025

Drodzy Rodzice, Od 22.02.2024 r. rozpoczynamy rekrutację do przedszkola do grup: – 3-latków (rocznik 2021); – 6-latków (rocznik 2018). Wypełniony wniosek wraz z załącznikami można

Witamy w naszym przedszkolu!

Z dniem 1 września 2016 r. rozpoczęło funkcjonowanie Gminne Przedszkole w Straszynie. Przedszkole aktualnie zapewnia opiekę, naukę oraz pomoc wychowawczą 197 dzieciom.

Każda historia ma swój początek. Nasza rozpoczęła się w 2016 roku, kiedy to Wójt Gminy Pruszcz Gdański pani Magdalena Kołodziejczak postanowiła stanąć naprzeciw potrzebom rodziców oraz dzieci i stworzyć w Straszynie przedszkole.

Nasze grupy

Co słychać w naszych grupach?

Dowiedz się co się dzieje w każdej z naszych grup czytając nasze aktualności.

girls-in-kindergarten-K4XRK2K-1.jpg
Grupa "Bociany"
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua Totam rem.

Rekrutacja na rok 2022/2023

Wszystko o rekrutacji

Dowiedz się jakie wymogi musi spełniać dziecko oraz pobierz dokumenty do rekrutacji.

Dokumenty

Przeczytaj nasz statut, godziny dostępności, jakie mamy procedury dla danych zachowań i wiele innych!

Galeria Zdjęć

Zobacz jak dzieci spędzają czas wspólnie z nauczycielami i rówieśnikami!

Sprawdź co o nas sądzą rodzice