Home > Archive for WILGI

Wilgi – farbowanie ryżu

Doświadczenie z farbowaniem ryżu dostarczyło Wilgom wiele satysfakcji. Samodzielna praca i doskonały efekt zachęcają do dalszej pracy. Nawet nie trzeba było zachęcać do sprzątania. W końcu wspólna praca to sama przyjemność. I tak powstały cudowne jesienne drzewa.

Wilgi – masa solna i jeżyki

Wilgi miały za zadanie wykonać samodzielnie masę solną. Trzeba było trzymać się ściśle przepisu, żeby masa miała dobrą konsystencję. Dzieci radziły sobie doskonale. Jednak dalsza praca była już tylko komedią pomyłek. Zamiast „igiełek” w postaci pestek dyni miała być...

Wilgi – nasza gimnastyka

Wilgi już bardzo sprawnie przebierają się na gimnastykę. Nawet mamy więcej strojów, he, he…Tak przygotowani możemy zabierać się za ćwiczenia. Ale nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy się trochę nie powygłupiali. I tak zabawa w mosty i przeszkody zdominowała całe zajęcia.

Wilgi – wyprawa do lasu

Wyprawie do lasu towarzyszył dobry humor, super pogoda i dziecięca ciekawość. Wspólne baraszkowanie w lesie dostarczyło nam niesamowitych wrażeń. Wilgi mimo dużego podekscytowania pamiętały, że w lesie nie powinno się hałasować, bo to dom dla wielu stworzeń.  Brawo!!